Робота будь-якої компанії передбачає безліч економічних і юридичних особливостей, які вимагають регулювання діяльності організації відповідними фахівцями. Спеціальні знання необхідні як на першій стадії при виборі організаційно-правової форми підприємства для ведення бізнесу, так і для подальшої співпраці з партнерами та укладання договорів. Компанія Юдей пропонує вам послуги з абонентського юридичного обслуговування для вирішення даних питань кваліфіковано і без необхідності утримання штату юристів.

Що таке абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування являє собою надання юридичних послуг для розв'язання різноманітних правових питань, які виникають у повсякденній діяльності вашої компанії. Ви можете передати нашим фахівцям комплексний юридичний супровід підприємства, тільки певну частину обов'язків штатних юристів або якийсь конкретний напрямок вашої діяльності. Такий вид послуги - це оптимальне і сучасне рішення по наданню правової підтримки функціонування будь-якої організації.

Види послуг, що надаються

Наша компанія здійснює такі види послуг абонентського юридичного обслуговування:

 • Надання усних та письмових юридичних консультацій з усіх видів законодавства;
 • Проведення процедури реєстрації, внесення змін до установчих документів, ліквідації компанії та ін.;
 • Складання та оформлення необхідної документації, в тому числі договорів, додаткових угод, інструкцій, наказів і т.д.;
 • Оцінка і виявлення ризиків при укладанні угод, супровід угод та інших дій компанії;
 • Представництво законних прав та інтересів компанії перед іншими партнерами і в уповноважених, наглядових і контролюючих органах, включаючи присутність в суді і на переговорах.

Ми надаємо в рамках абонентського обслуговування юридичні послуги як організаціям, у яких є власний юридичний відділ, так і підприємствам без штатних фахівців. Наша компанія може працювати з фірмами різного профілю, а також здійснювати абонентське юридичне обслуговування ПП. Використовуючи послуги кваліфікованих фахівців, ви можете цілком зосередитися на розвитку та основної діяльності вашого бізнесу.

Які переваги отримують наші клієнти

Укладення договору на виконання абонентського юридичного обслуговування має ряд переваг:

 • Зменшення податкових виплат: витрати на абонентське юридичне обслуговування фірми відносяться до витрат підприємства.
 • Зниження витрат на юридичний супровід діяльності компанії: немає необхідності в оформленні співробітника на роботу, надання робочого місця, а також гарантій, які передбачаються трудовим законодавством України.
 • Підвищення ефективності: завдяки цілому штату кваліфікованих юристів нашої компанії ви збільшуєте ефективність і якісний рівень прийнятих рішень.
 • Відсутність ризиків: професійна відповідальність всіх співробітників – застрахована.
 • Постійний контроль бюджету: робота з нами дозволяє завчасно передбачити величину вкладень в юридичну підтримку вашого бізнесу.
 • Збільшення оперативності: договір на абонентське юридичне обслуговування організації дає першочергове право на допомогу у вирішенні виникаючих проблем і питань.

Вартість абонентського обслуговування юридичних осіб залежить від комплексу юридичних послуг, виду діяльності компанії, що стоять перед організацією завдань та інших факторів.

Договір абонентського юридичного обслуговування з компанією Юдей дозволить вам не тільки отримувати кваліфіковану правову підтримку в будь-якому місці і в будь-який час, але і забезпечить ефективність і стабільність роботи вашого підприємства!

Абонентське юридичне обслуговування

Як ми працюємо

1
Детальна консультація
2
Укладення договору
3
Підготовка та завірення документів
4
Подача і отримання документів з Мінюст
5
Відкриття рахунку в банку

З цією послугою часто замовляють

Залишилися питання? Ви можете задати їх нашим фахівцям
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 (050) 744-77-71

Замовити зворотній дзвінок
Залиште заявку
і ми Вам зателефонуємо