Процедура банкрутства - для організацій, у яких є заборгованість перед бюджетом або контрагентами, і які з будь-яких причин не можуть ліквідуватися добровільно.
Процедура банкрутства – єдиний законний спосіб, який дозволяє «списати» всі борги юридичної особи.

Існують наступні проблеми?

  • У компанії збиток період за періодом
  • Зростає заборгованість перед бюджетом та постачальниками
  • Заарештоване майно. Безліч виконавчих листів.
  • Державні виконавці на порозі. Побоювання за майбутнє

ЧОМУ КРАЩЕ НЕ РОБИТИ САМОСТІЙНО?!

Статистика друкованого спеціалізованого видання «Бюллетень державної реєстрації» показує, що до 70% компаній (по різних містах статистика різна) не можуть закінчити процедуру більше року з моменту подачі публікацій. Юдейом це можна зробити швидше!

Якщо боржник сам направляє щодо себе заяву про банкрутство, він позбавлений можливості вибирати кандидатуру арбітражного керуючого. Таким чином, в разі введення процедур банкрутства він ніяк не зможе контролювати або навіть впливати на процедуру. Призначений судом арбітражний керуючий зможе оскаржити всі підозрілі операції боржника, повертати майно до складу ліквідаційної маси (якщо воно було виведено), стягувати дебіторську заборгованість, залучати керівника до субсидіарної відповідальності, передавати в суд і правоохоронні органи результати фінансового аналізу підприємства з висновками про наявність ознак навмисного або фіктивного банкрутства боржника та ін. В результаті такого неконтрольованого банкрутства борги можуть не тільки не «списатися», а й «перейти» на колишніх керівників юр. особи (тобто боржником за зобов'язаннями організації навіть після завершення процедури стане колишній директор як фізична особа).

Якщо відомо, що у боржника є безліч кредиторів сума вимог яких становить не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, що не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, кожен з них може самостійно звернутися із заявою про банкрутство.

При безграмотному проведенні процедури (за допомогою або без інших юристів), суд може прийняти рішення не завершувати процедуру, а припинити провадження у справі. Це означає, що запис про припинення діяльності до ЄДРПОУ не вноситься, а підприємтсво продовжує існувати. При цьому всі судові та інші витрати за такими процедурами відшкодовуються за рахунок боржника. Тобто боржник втрачає кошти, не позбавляється від ризиків і продовжує діяльність. 

А Ви хотіли б:

1. Призупинити стягнення кредиторської заборгованості та припинити виконавчі провадження;

2. Зняти арешти з майна і блокування розрахункових рахунків;

3. Припинити нарахування неустойок (штрафи, пені) за договорами або встановити нарахування пені за ставкою рефінансування, а не в розмірі, встановленому договором;

4. Відновити на якийсь час нормальну діяльність, щоб фірма змогла довести до кінця важливі контракти;

5. Здіснити реструктуризацію боргів, отримати відшкодування податків або повернути переплати податків;

6. Повністю списати борги та ліквідувати організацію, отримати виписку з ЄДРПОУ у відповідність з рішенням суду.

Банкрутство є складною процедурою, але при певних обставинах є необхідною і практично єдиним способом зберегти майно.

Ми пропонуємо своїм клієнтам:

Повний аудит фінансової діяльності компанії БЕЗКОШТОВНО! Від Вас нам потрібна тільки заповнена вами анкета з банкрутства. Заповнити анкету

Після аналізу структури ваших боргів і можливих ризиків наші фахівці підготують ПРОПОЗИЦІЇ виключно для вас! У вас буде Стратегія вашого банкрутства!